VÝCVIK PSŮ

Nevíte si rady s výcvikem vašeho psa nebo s přípravou na zkoušky ? nebo jen chcete socializovat vaše štěně ?

OTROKOVICE - 2000m2 plně oplocený pozemek s překážkami. Zde probíhají skupinové lekce. Využíváme i přilehlé louky a v zimním období město.

ŽLUTAVA u Otrokovic- zde probíhají individuální lekce a socializační vycházky. Využíváme přilehlé louky a lesy, farmu se zvířaty všeho druhu. V horkých letních dnech chládek v lese.

V případě nutnosti mohou probíhat po domluvě i u vás doma 15kč/1km.

Nezáleží na věku ani plemeni :) jsou u nás vítání všichni pejsci bez rozdílu.

Pokud máte otázky neváhejte mě kontaktovat na emailu zuzkapeckova@seznam.cz nebo tel. 608 756 814 :)

CO VZÍT PEJSKOVI NA VÝCVIK

• hromadu pamlsků (raději mít víc, než míň) . Pamlsky musí být pro psa opravdu zajímavé a chutné. Klidně vzít víc druhů.
  • pokud má oblíbenou hračku, míček (tak aby se dalo o danou věc přetahovat)
  • vodítko, dle potřeby stopovací vodítko
  • pejsek bude mít na výcvik obojek, pokud budeme řešit tahání na vodítku tak sebou i postroj
  • misku a vodu
  • Pokud pejsek patří mezi ''nejedlíky'' v den výcviku ho zbytečně nepřekrmujte.
  • Pes s příznaky infekčních onemocnění nebo zablešený NESMÍ na cvičák !!!
  • Pes musí být pravidelně očkován a odčervován !

SLEDUJTE FACEBOOKOVÉ STRÁNKY PSÍ ŠKOLA CENTAURUS NA VYPSANÉ TRÉNINKY NEBO NAPIŠTĚ A URČITĚ NAJDEME SPOLEČNÝ ČAS :)

Možnost zakoupení permanentek

! Permanentka je platná pouze pro psa uvedeného na kartičce. Není možné ji převést na jiného psa

! Peníze jsou nevratné, proto zvažte zda se Vám u nás líbí a permanentku využijete :)

! Dokud nevyčerpáte lekce na kartičce, můžete na ni chodit klidně rok :) nejste vázáni termíny

! Permanentku mějte vždy u sebe. Pokud ji zapomenete, bude nutno uhradit lekci na místě v hotovosti

• Skupinová lekce trvá 45min. a je přítomno 4-8 cvičících psů. Skupinky jsou zaměřeny především na klasický výcvik.
  • Individuální výcvik trvá 30minut. Je to lekce kdy všechen čas věnuji jen vám. Řešení výcviku nebo ''problému'' s vašim psím parťákem. Pokud trénujete na zkoušky je možné přijít na individuální lekci ve dvou lidech/psech a cenu si rozdělit. Možnost si zarezervovat i víc jak 30min.
  • socializační procházka je především o řízené socializaci psů (doporučuji každému kdo chce mít bezproblémového hafoše) . Počet není omezen :) chodí celé rodiny. Trvá cca 60min. a max 4km.
  • výcvik psa u mě doma, pod mým vedením probíhá po domluvě. Záleží na požadavcích majitele (socializace, základní poslušnost, odnaučení nežádoucího chování....) .