ROZPISY LEKCÍ NAJDETE NA FACEBOOKU PSÍ ŠKOLA CENTAURUS

vypisuji vždy v neděli večer na celý následující týden

Přihlašování je možné pouze přes facebook, klidně přes někoho v rodině. Bohužel nemám časovou kapacitu všechny obepisovat zvlášť, kdy jaký výcvik je a není :(

Na výcvik se přihlašuje do komentáře pod příspěvek na facebooku. Najdu si volné vypsané lekce/časy a přihlásím se. Např.:  Kery 28.9. 16:00. Pak si jen zkontrolujete zda jste na daný čas zapsaní.

Pozorně se dívat kde výcvik probíhá :) zda v Otrokovicích nebo na Žlutavě. Vždy napsáno u příspěvku, kde je i přiložený odkaz na mapy s přesným bodem výcviku. Kontrolovat rozpis ještě před odjezdem zda kvůli počasí nebo naplnění nedošlo ke změně.

Jak často budete chodit je jen na vás a vašich časových možnostech :)

OSTATNÍ INFORMACE O VÝCVIKU V SEKCI NABÍZÍM - VÝCVIK PSŮ

PŘIHLÁŠKA JE ZÁVAZNÁ ! Odhlásit z lekce se můžete nejpozději 12h. před začátkem, jinak se lekce započítá a bude nutno ji uhradit !

LEKCE SE ZAPOČÍTÁVÁ OD PŘEDEM DOMLUVENÉHO ČASU, PROSÍM TEDY O DOCHVILNOST. ZÁROVEŇ VŠAK NECHOĎTE PŘÍLIŠ BRZO, AŤ NERUŠÍTE PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ VÝCVIK.

Pokud máte otázky neváhejte mě kontaktovat na emailu zuzkapeckova@seznam.cz nebo tel. 608 756 814 :)